Velkommen til Kragerø bibliotek

Åpningstider

 1. jun 18
  mandag
  1. 10:00-14:00
 2. jun 19
  tirsdag
  1. 10:00-14:00
 3. jun 20
  onsdag
  1. 10:00-14:00
 4. jun 21
  torsdag
  1. 10:00-16:00
 5. jun 22
  fredag
  1. 10:00-14:00
 6. jun 23
  lørdag
  1. Stengt
 7. jun 24
  søndag
  1. Stengt

Merket tillatt gjenbruk
Bibliotekvenn?
Bli med på sommerles!

Problemer med huskelister i ny webportal


Arrangement og utstillinger

 1. Velkommen til sommerutstilling på Kragerø bibliotek

  Utstilling
  Når: fredag 22 juni 10:00
  Sted: Kragerø bibliotek

  Kragerø Fotoklubb presenterer Kragerø og omegn både i sort/hvitt-bilder og med farger. Noen bilder forteller kanskje ikke så mye om Kragerø, men de fleste vil nok allikevel forbinde motivet med Kragerø. Det er 13 av klubbens medlemmer som blir representert ved denne utstillingen.

 2. Velkommen til sommerutstilling på Kragerø bibliotek

  Utstilling
  Når: mandag 25 juni 10:00
  Sted: Kragerø bibliotek

  Kragerø Fotoklubb presenterer Kragerø og omegn både i sort/hvitt-bilder og med farger. Noen bilder forteller kanskje ikke så mye om Kragerø, men de fleste vil nok allikevel forbinde motivet med Kragerø. Det er 13 av klubbens medlemmer som blir representert ved denne utstillingen.

 3. Velkommen til sommerutstilling på Kragerø bibliotek

  Utstilling
  Når: tirsdag 26 juni 10:00
  Sted: Kragerø bibliotek

  Kragerø Fotoklubb presenterer Kragerø og omegn både i sort/hvitt-bilder og med farger. Noen bilder forteller kanskje ikke så mye om Kragerø, men de fleste vil nok allikevel forbinde motivet med Kragerø. Det er 13 av klubbens medlemmer som blir representert ved denne utstillingen.

 4. Velkommen til sommerutstilling på Kragerø bibliotek

  Utstilling
  Når: onsdag 27 juni 10:00
  Sted: Kragerø bibliotek

  Kragerø Fotoklubb presenterer Kragerø og omegn både i sort/hvitt-bilder og med farger. Noen bilder forteller kanskje ikke så mye om Kragerø, men de fleste vil nok allikevel forbinde motivet med Kragerø. Det er 13 av klubbens medlemmer som blir representert ved denne utstillingen.

Aktuelt

Månedens boktips

 1. Tipp topp tommel opp!

  Av: Hasegawa, Yoshiya Tipset av: Astrid Laland

  Utdrag fra bokens baksidetekst: «Aktive fingre holder hjernen din skarp og ung. I denne boken får du enkle øvelser som bare tar ett minutt om dagen. Dr. Yoshiya Hasegawa er en av Japans ledende, medisinske eksperter. Forskningen hans på forholdet mellom fingrene og hjernen viser at tommeløvelser påvirker hjernen vår på en spesielt gunstig måte.